TopTrans

TopTrans rozváží zboží ve všední dny od 8.00 do 18.00.

Cena dopravy u objednávek do 3 000 Kč se pohybuje v závislosti na počtu kartonů od 124 do 297 Kč. Cena za 1 karton 124 Kč, cena za 2 – 3 kartony 188 Kč, cena za 4 – 5 kartonů 297 Kč.
V den doručení dostanete ráno SMSku s předpokládaným časem doručení (3hodinové rozmezí). Pokud se vám doručení v daný den nehodí, můžete ho podle pokynů v SMS posunout o 1, 2 nebo 3 pracovní dny. U řidiče TopTrans můžete zaplatit v hotovosti i kartou, pokud jste zvolili platbu při převzetí zboží (dobírka).

Doprava zdarma

Nechte si svoji objednávku doručit zdarma při objednávce nad 3000 Kč. Rozvážíme našimi vozy (Top Trans). Platba možná předem na účet společnosti Patria Kobylí, a.s., nebo hotově při převzetí zboží.

Osobní vyzvednutí v Kobylí

Přednost možnosti osobního vyzvednutí je především úspora času. Objednávku je možné vyzvednout druhý den po objednání za předpokladu, že objednané zboží je skladem. Objednávky lze vyzvedávat v době PO-PÁ 08:00-18:00 na recepci společnosti. Platba možná hotově i kartou.

Před vyzvednutím zboží vás budeme kontaktovat, že je zboží připraveno na adrese
Kobylí, č.p. 716, administrativní budova společnosti Patria Kobylí, a.s.
Zde bude pro vás připraveno zboží ještě následujících 5 pracovních dnů. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, je uvolněno do volného prodeje.