Zboží doručujeme pouze v rámci ČR

Doprava zdarma

Nechte si svoji objednávku doručit zdarma při objednávce nad 1 300Kč.  Rozvážíme našimi vozy (Top Trans). Platba možná online přes platební bránu, předem na účet společnosti Patria Kobylí, a.s., nebo hotově při převzetí zboží.

TopTrans

TopTrans rozváží zboží ve všední dny od 8.00 do 18.00.

Cena dopravy

Cena za 1 karton 124 Kč.
V den doručení dostanete ráno SMSku s předpokládaným časem doručení (3hodinové rozmezí). Pokud se vám doručení v daný den nehodí, můžete ho podle pokynů v SMS posunout o 1, 2 nebo 3 pracovní dny.U řidiče TopTrans můžete zaplatit v hotovosti i kartou, pokud jste zvolili platbu při převzetí zboží (dobírka).

Zásilkovna

Cena dopravy

Cena za doručení 1 – 6 lahví (6 lahví je karton) cena 113,-Kč. Přes Zásilkovnu lze objednat pouze 1-6 ks lahví. (1 karton)

Zasíláme pouze v rámci ČR

Osobní vyzvednutí Kobylí

Přednost možnosti osobního vyzvednutí je především úspora času. Objednávku je možné vyzvednout druhý den po objednání za předpokladu, že objednané zboží je skladem. Objednávky lze vyzvedávat v době PO-PÁ 08:00-18:00 na recepci společnosti. Platba možná hotově i kartou.

Před vyzvednutím zboží vás budeme kontaktovat, že je zboží připraveno na adrese
Kobylí, č.p. 716, administrativní budova společnosti Patria Kobylí, a.s.
Zde bude pro vás připraveno zboží ještě následujících 5 pracovních dnů. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, je uvolněno do volného prodeje.